99,4% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam156Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Base Link BL-D1ASTLC-03 Patchcord światłowodowy jednomodowy ST/PC-LC/PC SM 9/125 LS0H duplex 3m kabel

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 77,20 zł 77.20
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: B6EE-169BF-151

Opis

Base Link BL-D1ASTLC-03

Patchcord światłowodowy jednomodowy ST/PC-LC/PC SM 9/125 LS0H duplex 3m.

 

 

Patchcord światłowodowy Base Link BL-D1ASTLC-03 jest produkowany z jednomodowego, dupleksowego kabla światłowodowego o długości 3m, w konstrukcji ścisłej tuby, zakończonego złączami ST/PC i LC/PC.

Złącze LC jest złączem zatrzaskowym typu push-pull z ferrulą 1,25mm, będącym zminiaturyzowaną wersją złacza SC. W wersji duplex ma te same wymiary co pojedyncze złącze SC.

Złącze ST jest złączem starego typu wykorzystującym bagnetowy zamek obrotowy z ferrulą 2,5mm opatentowany przez laboratoria AT&T.

Patchcordy światłowodowe Base Link cechują się bardzo niskimi stratami wtrąceniowymi oraz odbiciowymi. Są wykonane w oparciu o włókno G.652.D o obniżonym piku wodnym, zgodnie ze standardami IEC oraz Telcordia GR326-CORE. Restrykcyjna kontrola jakości w trakcie całego procesu produkcyjnego zapewnia powtarzalność parametrów i długą, niezawodną pracę.

 

- Specyfikacja –

Niska tłumienność wtrąceniowa

Niskie straty odbiciowe

Stabilność parametrów mechanicznych

Wysoka jakość wykonania

Zastosowania: sieci danych, LAN, FTTX, CATV

Dodatkowe informacje dla kupujących:

- wszystkie oferowane przez nas towary znajdujące się  zarówno na tej, jak i w pozostałych naszych ofertach, są aktualnie w naszym magazynie co sprawia, że przygotowanie do wysyłki jest niemal natychmiastowe a wysyłka nie przekracza czasu oznaczonego  w pozycji „wysyłka w”

- możliwa wysyłka za granicę kraju

- Szanowny kupujący jeśli nie jesteś zdecydowany aby zamówić prosimy o zapoznanie się z opiniami o nas lub bezpośredni kontakt.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl